Jeśli e-mail nie wyświetla się poprawnie, zobacz go w przeglądarce.
 
Jeśli e-mail nie wyświetla się poprawnie, zobacz go w przeglądarce.
 
 
Szanowni Państwo,
 
Przypominamy, że już od 1.08.2020 Państwa Klienci Comarch ERP XL będą mogli skorzystać z nowego produktu jakim jest Upgrade Premium Comarch ERP XL.

Zakup Upgrade Premium uprawnia do konsultacji telefonicznych ze specjalistami Comarch w zakresie funkcjonalności Oprogramowania Comarch ERP XL.

Warunkiem zakupu i świadczeń w ramach Upgrade Premium jest posiadanie przez Klienta aktualnej gwarancji na Oprogramowanie Comarch ERP XL.
Szczegółowe zasady zakupu oraz świadczeń w ramach Upgrade Premium dla Comarch ERP XL określone są w Regulaminie >> 

Upgrade Premium dla Comarch ERP XL dostępny jest wyłącznie w pakiecie rocznym.

Koszt Upgrade Premium to 5% wartości posiadanego przez Klienta Oprogramowania Comarch ERP XL liczonej na dzień złożenia zamówienia, przy czym minimalny koszt wynosi 3900 zł.
Wartość instalacji jest liczona w dniu złożenia zamówienia.
Cennik Comarch ERP XL obowiązujący od 1.08.2020 >>

W przypadku Klientów korzystających z oferty dla Podmiotów Powiązanych wartość posiadanego Oprogramowania, będącego podstawą do wyliczenia kosztu Upgrade Premium, liczona jest łączenie dla wszystkich Podmiotów Powiązanych. Wszystkie Podmioty Powiązane mają prawo do korzystania z Upgrade Premium.
Cennik Comarch ERP XL dla Podmiotów Powiązanych obowiązujący od 1.08.2020 >>

Rabat Partnerski za sprzedaż Upgrade Premium Comarch ERP XL jest liczony na tych samych zasadach co Rabat za sprzedaż Upgrade Oprogramowania Comarch ERP XL.

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień nowego produktu dla Państwa Klientów za pośrednictwem aplikacji IZAM już od sierpnia.Z poważaniem,
zespół Comarch ERP
 
 
COMARCH
 
Copyright © 2020 Comarch SA
Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
FB   LN   YT
 
Jeśli nie chcesz otrzymywać takich wiadomości, kliknij ten link.